Розклад дзвінків

Понеділок (години, класи) – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класи:

Лінійка: 08:45-9:00

1 урок: 09:00-9:45

2 урок: 09:55-10:40

3 урок: 11:10-11:55

4 урок: 12:05-12:50

5 урок: 13:00-13:45

6 урок: 13:55-14:40

7 урок: 14:50-15:35


Всі інші дні тижня (години, класи) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класи:

1 урок: 08:45-09:30

2 урок: 09:40-10:25

3 урок: 10:55-11:40

4 урок: 11:50-12:35

5 урок: 12:45-13:30

6 урок: 13:40-14:25

7 урок: 14:35-15:20


Структура навчального року

2011-2012 н.р.


1 чверть 01.09.2011 – 21.10.2011

Осінні канікули 22.10.2009 – 30.10.2011

2 чверть 31.10.2011 – 23.12.2011

Зимові канікули 24.12.2011 – 08.01.2012

3 чверть 09.01.2012 – 23.03.2012

Весняні канікули 24.03.2012 – 01.04.2012

4 чверть 02.04.2012 – 31.05.2010

Літні канікули 01.06.2012 – 31.08.2012


Навчальні предмети

Список предметів, які вивчаються в школі:

- Українська мова
- Українська література
- Англійська мова
- Зарубіжна література
- Iсторія України
- Всесвітня історія
- Правознавство
- Економіка
- Людина і світ
- Інформатика
- Алгебра
- Геометрія
- Фізика
- Астрономія
- Біологія
- Географія
- Хімія
- Музичне мистецтво
- Образотворче мистецтво
- Трудове навчання
- Креслення
- Основи здоров’я
- Фізична культура
- Захист Вітчизни


Виховна робота

Гурткова робота

ГРАФІК РОБОТИ
гуртків на тиждень
на 2011-2012 навчальний рік

Назва заходу

День, час проведення

Відповідальний

Гуртки:

- вокальний «Сопілочка»


- «Влучний стрілець» (10, 11 кл.)



- краєзнавчий «Тополина»


- «Художня обробка деревини»



- декоративно-прикладне мистецтво



- «Юний спортсмен»



П'ятниця
13:30 – 15:30

Вівторок
15:30 – 17:30
Середа
15:30-16:30

Середа
16:00 – 18:00

Вівторок
15:30 – 17:30
Четвер
15:30 – 17:30

Вівторок
13:30 – 15:30
Четвер
13:30 – 15:30

Вівторок
17:00 – 19:00
Четвер
17:00 – 19:00



Мацюк Г.О.


Ткачук М.В.



Кузава В.А.

Бондарук А.В.




Бондарук А.В.




Присяжнюк В.М.


Спортивна робота

ГРАФІК РОБОТИ
спортивних секцій на 2011-2012 навчальний рік

Присяжнюк В.М. – футбол (хл.) – 6-11 кл.

Понеділок - 16:30 – 18:00
Середа – 16:30 – 18:00
П'ятниця – 16:30 – 18:00

Давидюк І.В. – настільний теніс – 5-11 кл.

Понеділок - 17:00 – 18:30
Середа – 17:00 – 18:30
П'ятниця – 15:00 – 16:30